Історичний матч
"УФК" - "Погонь" 4:4
Частина 2
Зима почалась, а це означає, що футбольні чемпіонати роблять перерву. У цьому періоді тренери працюють над підсиленням команди, наганяють фізпідготовку, перевіряють новачків.
Зараз команда «Погоні» розпущена, ще три тижні тому вони провели своє останнє тренування, у той час як футболісти «УФК» регулярно тренуються. Саме це і є однією з причин такого результату і в окремих моментах незібраності та незіграності. Цього року команда «Погоні» зайняла третє місце у Прем’єр-лізі області, продемонструвавши сильний футбол та впевнену гру, проте губила очки у ключових матчах. «УФК», у свою чергу, чемпіонат України не завершило, а лише подолало перше коло. І подолало бездоганно – жодної поразки у 10 поєдинках. Це засвідчує про налагоджену гру та настрій футболістів. Отже, бачимо, як команди підійшли до цього матчу.
І хоча поєдинок між «УФК» та «Погонь» відбувся у рамках товаристської, він має історичне значення. Під час матчу було очевидним, що боротьба за м’яч буде до кінця.
Не треба бути футбольним спеціалістом, щоб побачити, як в «УФК» добре налаштована командна гра, яка не залежить від наявності того чи іншого гравця. Впродовж гри вони постійно намагалися взяти м’яч під контроль і у деяких моментах прослідковувалось недодача чи надто сильно посланий м’яч. А це тому, що «Погонь» постійно йшла у відбір та намагалась примушувати суперника помилятися, що і вдавалось в окремих моментах.
За рахунок чого «Погонь» могла виграти ? Реалізація моментів. Впринципі ідентична відповідь для команди «УФК». На початку другого тайму Павліш отримав м’яч та вийшов на рандеву з голкіпером, проте, перекидаючи, не попав у ворота. Схожа ситуація була пізніше. За рахунку 3:3 Шинаровський отримав м’яч в центрі поля та хльостким пасом низом, знайшов Гнатка, який, увірвавшись в штрафну, пробив у штангу. Якби «погоняни» мали би трохи більше фарту, результат міг бути іншим. Натомість ідентично можна говорити і про «УФК».
Гострих атак було вкрай багато. Численні подачі, удари, зокрема зі штрафного, коли стінка тільки ставилась, а футболіст уже пробив, проте голкіпер таки зреагував. Не забуваймо і про момент, коли захисник не порозумівся з голкіпером, а нападник «УФК» проштовхнув якось м’яч і був би фартовішим, то побачив би круглого у сітці, а так – штанга.
У такому матчі можна винити погоду, яка була -5С чи слизький газон, проте аргументом є те, що усі були на рівних умова. Не враховуючи, що це тренувальне поле «УФК», яке впринципі мало би звикнути, тренуючись взимку не перший рік.
Також цікаво, що перед матчем у команд були різні футбольні настрої. Зокрема в «УФК» тренувальний процес далі продовжується і, здається, команда не мала би вибиватись з колії, в той час, як футболісти «Погоні» на перерві вже три тижні і в голові відпочинок. Але з іншого боку – «погоняни» після тритижневої перерви скучили за футболом і бажання та мотивація більші ніж в «УФК», яке стомлене після вдалого півсезону і прагне відпочити.
Як наслідок історичний матч завершився бойовою нічиєю – 4:4, що дає гарний плацдарм для роздумів та робіння висновків на майбутнє.
Немає коментарів:
Дописати коментар